ИЗНАЈМЕТЕ БАЗЕН ЗА ВАШИТЕ ПРОСЛАВИ
Побегнете од секојдневието со својата екипа и релаксирајте се во амбиентот покрај базен. Резервирајте целодневна дружба со вашите најблиски во летните сончеви денови
Резервирај

ШТО НУДИМЕ?

НЕЗАБОРАВНИ МОМЕНТИ

БАЗЕН

Базенот има површина од 50м2 и 1,5м длабочина.

КАФЕ БАР

Понуда на кафе и освежителни пијалоци.

ДЕТСКО КАТЧЕ

Игротека со многу забавни содржини.

Цени

НАЕМ НА ПРОСТОРОТ

Цените може да варираат во однос на желбите.

3 ЧАСА

5000 денари

 • 80 места за седење
 • 200м2 дворно место
 • 100м2 затворен дел
 • храна
Резервирај

ЦЕЛ ДЕН

9000 денари

 • 80 места за седење
 • 200м2 дворно место
 • 100м2 затворен дел
 • храна
Резервирај

ФОТОГРАФИИ

ГАЛЕРИЈА

 • Сите
 • Родендени
 • Крштевки
 • Мекици
 • Момински забави
 • Видеа

ОДБЕРЕТЕ
ТЕРМИН

ПОБАРАЈТЕ НЀ

УЖИВАЈТЕ

КОНТАКТ ИНФО

Контактирајте не

Локација

ул. Ѓерника 10 1000 Скопје

Контактирајте не

Loading
Your message has been sent. Thank you!